O nas

Poznajmy się

O nas

Jesteśmy polską pracownią działającą na rynku krajowym oraz zagranicznym. Wybierając nasze usługi zawsze mogą Państwo liczyć na nasz profesjonalizm oraz zaangażowanie w powierzone nam zadanie. Tworząc dla Państwa projekty jak i dokumentacje łączymy profesjonalizm, rzetelność i rozsądek z dbałością o jakość i funkcjonalność proponowanych rozwiązań.

Na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję naszych klientów, dopasowując prezentowane pomysły projektowe do ich wytycznych i oczekiwań.

Wiemy, że dzięki doświadczeniu, posiadanej wiedzy i wypracowanym wysokim standardom obsługi klienta jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom gwarantując profesjonalne podejście i kompleksową obsługę.

Wieloletnie doswiadczenie (1)
skills

Bogata wiedza i doświadczenie

shield

Wysoka jakość usług

customer

Indywidulane
podejście do klienta

quality

Kompleksowa obsługa

Wieloletnie doswiadczenie (1)

Zakres usług

Tworzymy projekty komercyjne i prywatne, dla indywidualnych Inwestorów jak i Instytucji. Aby móc zaproponować naszym klientom najlepsze rozwiązania stale doskonalimy swój warsztat i umiejętności, gromadząc od lat cenne doświadczenie.

Tworzymy indywidualne dopasowane do Inwestora projekty architektoniczne, rozbiórek, rozbudów, nadbudów oraz wszelkie niezbędne dokumentacje techniczne, które mogą okazać się konieczne podczas prowadzonych postępowań administracyjnych.

Świadczymy również usługi w zakresie kontroli okresowych, opinii technicznych, ekspertyz czy inwentaryzacji.

Nasz zespół

Magdalena Walasek

Właściciel firmy ARCH-BUD
Magister doradztwa zawodowego i personalnego. Właścicielka firmy ARCH-BUD zrzeszająca w swym zespole projektantów wielu branż z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Prowadzi innowacyjną firmę w regionie, zapewniającą kompleksowa obsługę inwestycji każdej z branż budowlanych, przygotowującą opracowania zarówno dla inwestorów indywidualnych jak i do zamówień publicznych.

Tomasz Buczek

Pełnomocnik firmy ARCH-BUD
Magister inżynier i architekt w specjalności konstrukcyjno – budowlanej z ponad 13 letnią praktyką zawodową. Ukończył studia na kierunku budownictwa na Politechnice Lubelskiej w Lublinie oraz architektury na WSEiZ w Warszawie. W swym bogatym doświadczeniu zawodowym pełni wieloletnią już funkcję biegłego sadowego oraz rzeczoznawcy budowlanego PSRiBS. Stanowi trzon zespołu projektowego biorący na swe barki koordynacje międzybranżową zespołu projektowego dla realizowanych dokumentacji wielobranżowych. Dzięki posiadanemu doświadczeniu i uprawnieniom budowlanym do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej oraz uprawnieniom budowlanym do projektowania i kierowania robotami budowlanymi z ograniczeniami w specjalności architektonicznej posiada szerokie doświadczenie zarówno w zakresie projektowania jak i rzeczywistego wykonawstwa w szerokim zakresie inwestycji budowalnych. Posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte w firmie Centrum Rzeczoznawstwa Budowlanego Sp. z o.o., gdzie pełnił w ostatnich latach funkcję dyrektora d.s. techniczno- organizacyjnych realizując zlecenia projektowe wielobranżowe, ekspertyzy techniczne, opinie techniczne, kontrole pięcioletnie i roczne wielobranżowe zarówno w kraju jak i poza granicami naszego Państwa.

Artur Buława Gabryszewski

Dr inż. arch.
Doktor inżynier architekt w specjalizacji architektonicznej, wieloletni praktyk i teoretyk dzielący się własnym doświadczeniem i wiedzą od wielu lat na technicznych uczelniach w Polsce Profesor uczelni WSEiZ w Warszawie na Wydziale Architektury, wieloletni wykładowca Politechniki Białostockie na Wydziale Architektury, Zakład Urbanistyki i Planowania Przestrzennego oraz Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie. Najbardziej doświadczony i utytułowany członek zespołu projektowanego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu uzyskanemu zarówno w Polsce jak i zagranicą (m.in. USA, Emiraty Arabskie) stanowi ogromne wsparcie merytoryczne dla zespołu projektowego. W swym bogatym doświadczeniu zawodowym wielokrotnie tytułowany i wyróżniany. Posiada uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności architektonicznej dzięki którym wspomaga zespół projektowy wspomnianym doświadczeniem i uprawnieniami do projektowania bardziej złożonych i rozległych projektów architektonicznych.

Damian Zbroś

Projektant konstrukcji
Magister inżynier projektant z ponad kilkuletnim doświadczeniem w projektowaniu konstrukcji oraz projektów architektonicznych. W swym bogatym doświadczeniu autor wielu opracowań kosztorysowych oraz ekspertyz i opinii technicznych z zakresu szeroko rozumianego budownictwa. Posiada w swym dorobku zawodowym uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej dzięki którym rozpoczął zdobywanie doświadczenia również wykonawczego.

Bartłomiej Walasek

Projektant branży elektrycznej
Magister inżynier projektant branży elektrycznej z ponad kilkuletnim doświadczeniem projektowym. Uprawniony projektant posiadający uprawnienia do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektronicznych i elektroenergetycznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wykonawczemu w sposób racjonalny i użytkowy podchodzi do każdego z wykonywanych projektów.

Katarzyna Ceranowicz

Mgr inż. architekt
Magister inżynier architekt. Członkini zespołu projektowego z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w branży architektoniczno - budowlanej, które to zdobyła pracując i współpracując z wieloma filmami ogólnobudowlanymi. Od ponad kilkunastu lat dzięki ciekawości i ciągłej potrzebie chłonięcia nowej wiedzy poszerza swój warsztat pracy z zakresu architektury, urbanistyki i budownictwa. Dyplomowana magister inżynier architekt o specjalności magisterskiej w dziedzinie architektury oraz w stopniu inżynierskim w specjalności architektoniczno – urbanistycznej. Dzięki szerokiemu zakresowi zainteresowań pełni w zespole dusze kreatywną kierująca się innowacyjnymi rozwiązaniami, starającą się zawsze spełnić oczekiwania nowych Inwestorów.