Spotkania konsultacyjne

Dla mniej zdecydowanych osób proponujemy rozpoczęcie współpracy poprzez spotkanie konsultacyjne na którym postaramy się rozwiać wszelkie Państwa wątpliwości.

  • Pomożemy w podjęciu przed inwestycyjnych decyzji takich jak wybór działki czy określenie możliwości zabudowy w przypadku posiadania już nieruchomości gruntowej.
  • Doradzimy, a także podpowiemy korzystając z naszego bogatego doświadczenia najlepsze dla Państwa rozwiązania projektowe czy to w zakresie nowego budynku czy przebudowy już istniejącego.
  • Postaramy się nakreślić wszelkie stojące przed Państwem wybory i konieczne do uzyskania pozwolenia, zgody czy zgłoszenia.
  • Poinformujemy również jakiego typu materiały muszą Państwo zgromadzić aby dalsze etapy przedmiotowych Inwestycji przebiegały sprawnie.

Zaznaczamy, że nie zawsze będziemy w stanie odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania już na pierwszym spotkaniu jednak warto poświęcić więcej czasu na przygotowanie się do nowego wyzwania aby w późniejszym czasie uniknąć dodatkowych problemów i nerwów.